کنجکاوی مهم برای کسب و کار شخصی شما برای به حداکثر رساندن بودجه های بازاریابی و Roi است

به عنوان یک مدیر رسانه های اجتماعی ، باید به خودم یادآوری کنم که هرکسی نمی داند وقتی به نظر می رسد استفاده از شبکه های اجتماعی برای بازاریابی مشاغل است ، چه چیزی را می فهمم. ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما من از افرادی که هنوز حساب فیس بوک خود را باز نکرده اند آگاه هستم! در طول کار ، من برخی از کارآفرینان جدید را که چنین کاری نکرده اند ، می شناسم ، یا یکی دیگر از شرکت های وابسته که شرکت آن را درست انجام داده است. البته ، وقت شما برای کمک به من آمدند ، هیچ کس نمی توانست ورود به سیستم را به خاطر بسپارد یا فکر شما را تا چه حد از صفحات فیس بوک خود کارآمد کند.

از قلم های خواندن سخت خودداری کنید. این فونت  آژانس دیجیتال مارکتینگ های اسکریپت فانتزی بسیار زیبا هستند ، بسیار بد به نظر می رسند و وقتی در یک عنوان با 3 کلمه تولید تبلیغات تبلیغاتی استفاده می شوند ، در یک بروشور یا یک بروشور مطالعه می کنند. کم و به عنوان عناصر تزئینی از آنها استفاده کنید.

حرف “R” به مکاشفه اشاره دارد. امروز شخصی این را بخواند ، مکاشفه کند! این مسئولیت است. هیچ کس مسئولیت ندارد. این که هستی ، از چه چیزی حاصل شده ، چه مقدار پول تولید می کنی. مکاشفه کن. مطمئناً می توانید گنجینه بسازید!

آژانس بازاریابی دیجیتال به هر حال این موضوع مربوط به افرادی است که برنامه های کاربردی محصولات را به شبکه کاملاً دوستان و آشنایان می فروشند. مردم امروز که به آنها اعتقاد دارند.

ما پرداخت به موقع را تضمین می کنیم و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر از جمله پرداخت هفتگی و دو بار برای ویراستاران را در اختیار شما قرار می دهیم. همه آنچه که ما در اینجا انجام می دهیم به صورت یک به یک است بنابراین زمان لازم برای دادن صلاحیت های خاص یا یک قانون کلی اینستاگرام مدیر راه صلاحیت است. اگر ناشری هستید که به ما نشان داده اید یک دارایی هستید و می توانید ترافیک با کیفیتی ایجاد کنید ، به راحتی می توانید در کنار شما کار کنید تا بتوانید پول نقد خود را بدست آورید وقتی که مسائل را افزایش می دهید صدمه ای نخواهد دید.

به طرز عجیبی ، تغییر یک منطق هنگامی که یک آمریکایی کتاب روزمره (یا اتومبیلی) خریداری می کند که می تواند با خود به کانادا بیاورد و در اینجا استخدام کند ، صدق نمی کند. درست به نظر می رسید که ارزیابی چنین مواردی در مرز و فضای مجازی برای کانادا آسان تر است ، از طرف دیگر هیچ مورد مالیات آمریکایی ها را از کتابها یا اتومبیل هایی که هنگام ارائه برای اشغال کانادا برای نیم فصل ارائه می دهند ، نمی دانند.

نکته نرم گوگل با استراتژی بازاریابان لمس کرده است که حضور فعال در شبکه های اجتماعی گوگل برای SEO گوگل امتیاز کسب می کند. بنابراین از دیدگاه SEO (بهینه سازی موتور جستجو). حضور و فعالیت در G + بسیار مهم است. Hangout ها و رویدادهای Google به شما امکان می دهد به طور کلی با مخاطبان خود در یک سطح دیگر ارتباط برقرار کنید.